Princesės Dianos vestuvinė suknelė sugrįžo namo


article 0 050526240000044D 860 634x398

Kaip keitėsi karališkųjų vestuvinių suknelių mados? Peržiūrėkite labiausiai žinomų nuotakų vestuvinius apdarus.

Žinoma, pati garsiausia vestuvinė suknelė iki šiol yra ta, kurią 1981 metais vilkėjo pricesė Diana. Velso princesė Diana per sutuoktuves su Velso princu vilkėjo kreminės spalvos šilko suknele su kaspinėliais, nėriniais ir perlais bei 7,6 metro ilgio šleifu.

 

diana 1878393a

 prince charles and lady diana spencers wedding

 Ši suknelė keletą metų keliavo po pasaulį, ją išvydo daugiau nei milijonas žmonių, o tai padėjo surinkti daugiau nei milijoną svarų sterlingų labdarai. Neseniai suknelė grįžo į Northamptonshire‘ą, Spencerių šeimos namą, kuriame iki vestuvių gyveno Diana. Pernai rugsėjį, kai sūnui princui Harry sukako trisdešimt metų, vestuvinė suknelė atiteko jos sūnums. Iki tol ja rūpinosi Dianos brolis grafas Spenceris. Princesė Diana žuvo 1997 metais.

dianos suknele keliauja

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1923 metais karalienė Elžbieta, karalienė motina, jos vestuvių su karaliumi George VI dieną dėvėjo suknelę, paruoštą Handley Seymour.

queen Elizabeth king george VI

 -------------------------------------------------------------------------------------

1947 metais karalienė Elžbieta II per savo vestuves su princu Filipu, Edinburgo hercogu, vilkėjo šilko, su kristalais ir 10000 smulkių perlų išsiuvinėtą suknelę, beveik 4 metrų ilgio šleifu.

queen elizabeth ir Prince Philip

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

1997 metais Ispanijos princesė Kristina ir jos vyras Inaki Urdangarin jų pasivaikščiojimo palei Barselonos Pedralbės rūmų sodus iš karto po vestuvių.

ispanijos princese

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------

2004 metais Olandijos princo Willem-Aleksandro iš Argentinos kilusi nuotaka Maxima Zorreguieta vilkėjo dramblio kaulo spalvos šilko suknelę su aukštu kaklu.

dutch prince

 --------------------------------------------------------------------------------------

2011 metais princas Williamas vedė savo mylimąją Kate Middleton. Ji vilkėjo dramblio kaulo spalvos, žemę siekiančią elegantiško stiliaus suknelę, kurios akcentas buvo „V“ formos iškirptė. Suknelė pasiūta iš rankomis sukirptų angliškų nėrinių. Prancūziški „Chantilly“ nėriniai naudoti korsažui ir sijonui. Nuometas pasiūtas iš kelių sluoksnių minkšto dramblio kaulo spalvos šilko tiulo.

Princas naujas

 


Straipsnio data: 2015-01-08 | Amzinaitavo.lt

Amzinaitavo730 100 jpg