Garsenybės, kurios susituokė su savo gerbėjais


Alice Kim Nicolas Cage Amzinaitavo.lt

Įprasta manyti, kad garsenybės, ypač aktoriai, dainininkai, tuokiasi tik su savo aplinkos žmonėmis. Tačiau nemažai pavyzdžių rodo, kad būna ir kitaip.

Anne Hathaway sutuoktinis yra ne tik juvelyrikos dizaineris, bet ir didžiulis savo žmonos fanas. Aktorė tuomet dar būsimą savo vyrą Adamą Schulmaną sutiko 2008-aisiais. Juodu suvedė bendri draugai. Po kelerių metų draugystės pora susijungė santuokos saitais.

Hathaway amzinaitavo.lt

Anne Hathaway su sutuoktiniu (nuotr. Vida Press)

Nicolas Cage‘as irgi visus nustebino pasirinkęs mažai kam žinomą moterį. Savo būsimą žmoną Alice Kim jis sutiko prieš dešimtį metų pietaudamas restorane, kuriame ji dirbo. Kaip supratote, vien mandagiais pašnekesiais ir žvilgsniais nesibaigė.

Cage Amzinaitavo.lt

Nicolas Cage‘as su žmona (nuotr. Vida Press)

Mattas Damonas taip pat žmoną sutiko ne ant raudonojo kilimo. Būsima žmona jis susižavėjo, kuomet ji jam pagelbėjo bėgant nuo autografų ištroškusių fanų. Pora susituokė 2005 metais ir yra drauge iki šiol.

Damon Amzinaitavo.lt

Mattas Damonas su žmona (nuotr. Vida Press)

Julia Roberts yra ištekėjusi už operatoriaus, kuris yra ir didžiulis jos fanas. Danielis Moderis aktorę sutiko 2000 metais prisidėdamas prie kino juostos „The Mexican“ kūrybinio proceso. Po kelerių metų pora susituokė.

Roberts Amzinaitavo.lt

Julia Roberts su sutuoktiniu (nuotr. Vida Press)

Katie Holmes kadaise buvo didžiulė Tomo Cruise‘o fanė. Aktorė net duodama interviu neslėpdavo, kaip ji norėtų ištekėti už savo dievuko. Ką gi, 2006 metais jos svajonė išsipildė. Išsipildė ir dar vienas troškimas – susilaukti atžalos nuo savo mylimiausio aktoriaus. Deja, kiek vėliau pora visgi išsiskyrė.

Cruise amzinaitavo.lt

Tomas Cruise'as ir Katie Holmes (nuotr. SCANPIX)

Reese Witherspoon sutuoktinis irgi dirba kino industrijoje, tačiau prieš susipažindamas su aktore, jis buvo vienas didžiausių jos fanų. 2011 metais Reese ištekėjo už talentų agento Jimo Totho.

Witherspoon amzinaitavo.lt

Reese Witherspoon su vyru (nuotr. Vida Press)

Adamo Sandlerio dabartinė žmoną karjerą pradėjo modelio rolėje, kol aktorius pasiūlė jai rolę viename iš filmų, kur filmavosi ir jis pats. Štai taip Jackie ir susipažino su pačiu mėgstamiausiu savo aktoriumi. Pora susituokė 2003 metais ir iki šiol yra kartu.

Sandler amzinaitavo.lt

Adamas Sandleris su žmona (nuotr. Vida Press)


Straipsnio data: 2015-07-31 | TV3.lt

Amzinaitavo730 100 jpg