Kas svarbiausia santuokoje? Nesunku atspėti


seksas santuokoje amzinaitavo.lt

JAV atlikti naujausi tyrimai atskleidė daug įdomių faktų, parodančių, koks gi yra laimingos santuokos receptas ir kiek jam įtakos turi seksas.

Sutuoktinių tyrimai parodė, kad dosnumas ir kilnumas yra pagrindinis kelias į laimingą santuoką. Dosnumas gali pasireikšti įvairiai - nuo paprasto kavos puodelio į lovą, gėlių dovanojimo ar masažo iki prabangių dovanų.

Tyrime dalyvavo 1400 porų. Paaiškėjo, kad partneriai, kuriems netrūksta dosnumo,  yra kur kas laimingesni, nei tie, kurie sakė, kad jų santykiuose trūksta dosnumo. Ir nebūtina  dovanoti brangias dovanas.

Pakaks, jei nepamiršite dosniai apdovanoti antrosios pusės dėmesiu, parodyti rūpestį.

Netikėtai parašykite, kad mylite, padovanokite gėlę, nupirkite mėgstamo šokolado.

Tačiau žinokite, kad ir dosnumas nėra toks svarbus, kaip seksas!

Tyrėjai priėjo prie išvados:  seksas yra pats svarbiausias laimingos santuokos faktorius. Vedę vyrai ir moterys, kurie savo lytinį gyvenimą įvardino kaip geresnį už vidutinį, buvo žymiai laimingesni santuokoje, nei tie, kurie visai neturi sekso. (Mh, ar taip tikrai būnas?)

Na taip, skeptikai ir dorovės  šalininkai dabar burba ir sako, kad seksas negali būti santuokos pagrindas.

Taip, seksas nėra vien tik seksualinis pasitenkinimas. Mylėjimosi metu žmonės patiria ir moralinį pasitenkinimą, jaučiasi mylimi ir  reikalingi. Tuomet juos apima dosnumo jausmas, noras daryti darbus drauge, padėti vienas kitams. O dosnumas yra vienas svarbiausių laimingos santuokos kertinių akmenų.

Tad mylėkitės!


Straipsnio data: 2018-01-04 | amzinaitavo.lt


Susiję straipsniai

Apklausa

Kaip dažnai mylitės?


Apacia 730 100