Dėl vedybų su princese olandas tapo musulmonu


malaizijos princese vestuves foto amzinaitavo.lt

Buvęs futbolininkas iš Olandijos 28 metų Dennis Verbaas rugpjūtį susituokė su Malaizijos princese 31 metų Tunku Tun Aminah Maimunah Iskandariah. Tam olandas turėjo tapti musulmonu. Jau prieš santuoką jo vardas buvo pakeistas į Dennis Muhammad Abdullah, nes pagal islamą, keičiant tikėjimą, yra keičiamas ir vardas.

Kaip pranešama, puotoje dalyvavo 1200 svečių. Tarp jų buvo sultonai, Singapūro prezidentas. Olandas ir princesė susituokė pagal malajų papročius karališkosios šeimos rezidencijoje netoli Singapūro esančiame Johor Bahru mieste.

malaizija princese vestuves amzinaitavo.lt

Vestuvėse dainavo garsi atlikėja Nicole Scherzinger. Beje, nors Malaizija garsėja puikiu maistu, atlikėja po verstuvių buvo pastebėta greito maisto KFC restorane. Ten ją palydėjo policija.

nicole scherzinger malaizija vestuves amzinaitavo.lt

Vestuvėse dainavo garsi atlikėja Nicole Scherzinger.

Pora susipažino vienoje Singapūro kavinių prieš trejus metus. Futbolininkas tada į Aziją buvo atvykęs dirbti modeliu. Prieš tai jis Singapūro „Tampines Rovers“ futbolo klub edirbo vadybininku.

 malaizija princese santuoka amzinaitavo.lt

Dar prieš pasipiršdamas princesei olandas pakeitė tikėjimą.

Taip pat pranešama, kad pagal vedybų sutartį, vyras neturi teisės į žmonos turtą. Jis taip pat neturės teisės  tapti karaliumi.

Musulmoniškos Malaizijos valstybės sostas kas penkeri metai pereina vis kitam iš devynių šalies valstijų valdytojui. Valstijas valdo islamiškos karališkosios šeimos.

Šiuo metu Malaizijos monarchas yra sultonas Muhammadas V iš Kelantano valstijos. Jis sostą perduos kitam sultonui 2021 metais.


Straipsnio data: 2017-08-24 | amzinaitavo.lt

Apacia 730 100