Susituokę įmonių vadovai savo verslą gali reklamuoti nemokamai


nemokama reklama amzinaitavo.lt

Nacionalinis vestuvių nuotraukų albumas siūlo visoms įmonėms, kurioms vadovauja susituokę asmenys, savo platformoje reklamuotis nemokamai.

Pasiūlymas svetainėje amzinaitavo.lt kurį laiką nemokamai savo paslaugas reklamuoti įmonėms, kurioms vadovauja susituokę asmenys, nėra atsitiktinis. Jis patvirtina Nacionalinio vestuvių nuotraukų albumo projekto tikslą – atkreipti dėmesį į demografinę šalies situaciją, skatinti šeimų kūrimą ir stiprinti tradicinės santuokos įvaizdį.

Pasiūlymas galioja visoms įmonėms, tačiau pirmenybė teikiama toms, kurios įkurtos ne anksčiau nei prieš trejus metus, o jų apyvarta neviršija 10 mln. eurų per metus. Pasiūlymas galioja iki šių metų pabaigos. Reklama galima naudojant reklaminius paveikslėlius (banerius).

Primename, kad vestuvių fotografijoms skirtas interneto portalas amzinaitavo.lt vienam savo nuotraukas įkėlusiam lankytojui padovanos 100 tūkstančių eurų. Dalyvauti įspūdingo prizo lošime gali kiekvienas, kuris įkelia savo vestuvių nuotraukas į šią svetainę ir padaro jas prieinamas kiekvienam lankytojui.

Nacionalinis vestuvių nuotraukų albumas skirtas vertinantiems tradicinę šeimą, pripažįstantiems jos vertybes ir suvokiantiems, kad santuoka yra daugiau nei žiedas ant rankos ar įrašas pase. Šiame nuotraukų banke kaupiama Lietuvos gyventojų vestuvių nuotraukų istorija.

Dėl reklamos rašykite mums info@amzinaitavo.lt

 


Straipsnio data: 2015-04-22 | amzinaitavo.lt

Amzinaitavo730 100 jpg