Iš arčiau – priešvestuvinės fotosesijos po vandeniu Kinijoje


vestuves po vandeniu 2

Kinijos vedybų verslas išgyvena aukso amžių, o jaunųjų poros neriasi iš kailio mėgindamos kuo labiau išsiskirti iš kitų. Būsimieji jaunavedžiai jau nebenori klasikinių fotosesijų, juos žavi sparčiai populiarėjančios vestuvių nuotraukos po vandeniu. Apie tai žiūrovams pasakojo BBC televizija.

Kinijos vedybų rinka klesti kaip niekada. Kinijos poros ceremonijai, maistui, apgyvendinimui ir medaus mėnesiui skiria vis daugiau pinigų. Skaičiuojama, kad išlaidos vedyboms šalyje kasmet siekia 800 mlrd. juanių (342,6 mlrd. litų).

vestuves po vandeniu 3Sėkme džiaugiasi ir povandenines fotosesijas rengiančios įmonės „Mr.Wedding“ vadovė Tina Liu, rašo lrytas.lt. Moters verslas, kuriame dirba 16 žmonių, klesti. Kasdien atsiranda vis daugiau jaunavedžių, kurie nori užfiksuoti savo vestuvinius kadrus po vandeniu.

„Po vandeniu žmonės gali atlikti daugybę beveik neįmanomų figūrų, todėl nuotraukos išeina itin gražios“, – pasakoja įmonės vadovė.

vestuves po vandeniu

Povandeninės vestuvių fotosesijos nebuvo sugalvotos Kinijoje, tačiau čia išplito kaip niekur kitur. Dabar vien Šanchajuje yra dešimtys studijų, kurios teikia tokias paslaugas,  ir joms visoms netrūksta darbo, jose nuolat pluša fotografai.

Kiekviena tokia fotosesija yra kruopštus ir daug laiko užimantis darbas, rašo lrytas.lt. Įmonės „Mr.Wedding“ stilistai poras ruošia bent kelias valandas: aprengia, sušukuoja, padažo.

„Mes siūlome, kad povandeninėms fotosesijoms nuotakos vilkėtų baltą suknelę ilgu šleifu, – kalba „Mr.Wedding“ vadovė. – Nuotakų makiažui mes naudojame vandeniui atsparias priemones, kad fotografuojant nenubėgtų dažai.“

vstuves po vandeniu 4

Kai fotosesijai pasirengta, stilistų išpuoštos poros lipa į specialų 3,6 m ilgio ir pločio baseiną, pilną šilto vandens. Jas visą laiką prižiūri gelbėtojas.

Fotosesijai vadovauja pati įmonės įkūrėja Tina. Ji per mikrofoną jaunavedžiams duoda komandas ir, kai šie vis įkvepia ir neria gilyn, viską stebi pro stiklinę baseino sieną, pro kurią jaunieji fotografuojami.

Ar brangiai tai kainuoja? Už 15 kadrų po vandeniu poros sumoka apie tūkstantį litų.

 BBC reportažas


Straipsnio data: | lrytas.lt; BBC

Amzinaitavo730 100 jpg