Paprastos laimingos santuokos paslaptys


laiminga santuoka pora amzinaitavo.lt

Jei norite, kad jūsų santuoka būtų laimingiausia, reikia padaryti šiuos paprastus dalykus.

1. Bučiuokitės, kai tik galite

Fizinis kontaktas su mylimąja/mylimuoju labai svarbus. Mažas bučinukas ar prisilietimas padės išlaikyti kibirkštis jūsų santykiuose.

2. Prisiglauskite

Apkabinimai padės daugiau laiko praleisti dviese, pabūti tik vienas su kitu. Nesvarbu, ar jūs praleisite tą laiką kalbėdamiesi apie savo dieną, ar tyliai mėgausitės vienas kito kompanija, tai darys stebuklus jūsų santuokai.

3. Ruoškite valgį kartu

Pabandykite bent vieną kartą per dieną gaminti kartu. Na, nors šeštadienį ir sekmadienį, jei kitaip nepavyksta. Taip jūs vėl turėsite galimybę praleisti laiką kartu ir mėgautis kažkuo, ką jūs padarėte kartu.

4. Pasimatymo vakarai

Renkite pasimatymo vakarus. Parodykite daugiau dėmesio savo sutuoktiniui net tada, kai gyvenimas tampa be proto įtemptas. Jei bent vieną dieną kas savaitę (ar per mėnesių) tai padarysite, jūsų santuoka tik pagerės.

5. Atostogaukite be vaikų

Gali būti sunku palikti savo kūdikius, bet jei įmanoma, pasidarykite atostogas tik su savo mylimąja/mylimuoju. Net jei tam turite tik vieną naktį, šis ypatingas laikas kartu atjaunins jūsų santykius.

6. Sakykite „Aš tave myliu“

Jūs ir jūsų sutuoktinis žino, kad mylite vienas kitą, bet vis tiek svarbu išgirsti šiuos žodžius kiekvieną dieną. Darykite tai kasdien, sakykite „Aš tave myliu“, ir stebėkite, kaip keičiasi jūsų santykiai.

7. Sutuoktinis - aukščiau visko

Gyvenimas gali tapti beprotišku. Vaikai, karjera, kitos atsakomybė gali lengvai tapti svarbesniais nei jūsų sutuoktinis, tačiau taip neturėtų būti. Įsitikinkite, kad jūs pirma patenkinate savo mylimosios/mylimojo  poreikius, tada rūpinkitės  visa kita.

8. Eikite miegoti kartu

Ėjimas miegoti tuo pačiu metu yra labai svarbus. Jei turite daug reikalų per dieną, lova yra puiki vieta  pasikalbėti apie savo darbus, nutikimus, prisiglausti ir praleisti laiką kartu, prieš užmigdami.

9. Padėkite vienas kitam

Jūs žinote vienas kitus poreikius, todėl padėkite savo brangiajai/brangiajam tai pasiekti. Sulauksite dėkingumo.

10. Išbandykite vienas kito pomėgius

Stengdamiesi, daryti tai, ką jūsų brangioji/brangusi myli, parodysite jiems, kada tai jums rūpi. Vėl kartu puikiai praleisite laiką ir sulauksite padėkos.

11. Spontaniški nuotykiai

 Pavakarieniaukite naujame restorane, nuvažiuokite ten, kur niekada nesate buvę ar tiesiog naktį išeikite pasivaikščioti. Neplanuoti nuotykiai yra geriausi, juos ilgam prisiminsite.

14. Kalbėkitės apie viską

Svarbiausia, kas galite padaryti santykius geresniais, yra bendravimas.  Jei nesate linkęs pasakoti apie savo poreikius ir rūpesčius vienas kitas, jūsų mažiau pasitikite vienas kitu ir jūsų santykiai kenčia.

Laiminga santuoka tai yra darbas, tačiau šie paprasti dalykai gali tikrai padėti.


Straipsnio data: 2017-07-25 | familyshare.com

Amzinaitavo730 100 jpg