Geriausi filmai apie vestuves


filmai apie vestuves amzinaitavo.lt

 Čia surinkome turbūt geriausius filmus apie vestuves. Tinka žiūrėti ir susituokusiems, ir dar tik ketinantiems tai padaryti.

„Nuotakos tėvas“ (angl. „Father of the Bride“).

Sukurti du filmai. Žinoma, čia kalbama apie daugelio vaikinų košmarą - būsimą uošvį.

Pirmoji „Nuotakos tėvo“ dalis pasirodė 1991-aisiais ir sulaukė didžiulio populiarumo, o po kelerių metų pasirodė ne ką mažiau populiarus tęsinys. Pagrindinis aktorius - Steve'as Martinas.

Nepaisydama tėvo pastangų sutrukdyti, jo mylima dukrelė ištekėjo. Tačiau tėvo laukia kitas smūgis - mylima dukrytė laukiasi. Jausdamas, kad artėja senatvė, tėvas nusidažo plaukus, bando mylėtis su žmona virtuvėje, daro kitus keistus dalykus, bandydamas atitolinti senatvę. O galiausiai žmona nerimstančiam tėveliui pateikia siurprizą - jis taps ne tik seneliu, bet ir tėvu.

 „Slėpkit pamerges!“ (angl. „Wedding Crashers“)

Du mergišiai įprato savaitgalius praleisti nepažįstamų žmonių vestuvėse. Į prašmatnias šventes ir vakarėlius jie prasprunka be kvietimo ir ten ieško tos tikrosios vienintelės. Mh, bet vienai nakčiai. Jie ten neieško meilės, bet kartais ji pati ateina neprašyta.

Vaidina Owen Wilson, Vince Vaughn, Christopher Walken, Rachel McAdams, Isla Fisher.

„Mano geriausio draugo vestuvės“ (angl. „My Best Friend's Wedding“)

Apie tai, kaip mergina (aktorė Julia Roberts) sužinojusi, kad jos geras bičiulis veda, supranta, kad iš tiesų ji senų seniausiai jį myli! Tada ir kyla mintis tai įrodyti draugui ir sugriauti jo vestuves.

Juosta nominuota „Oskarui“ už geriausią muziką. Pelnė 12 apdovanojimų ir 23 nominacijas.

 „Tegyvuoja meilė“ (angl. „Love Actually“)

Bene vienas gražiausių filmų apie meilę, vestuves ir Kalėdas. Aštuonios meilės istorijos suvienija daugybę, iš pažiūros nesusijusių žmonių.

Gerai žinomų dainų, efektingų šokių, įsimintinų dialogų, nepamirštamų situacijų kupina komedija.

Vaidina Liam Neeson, Laura Linney, Hugh Grant, Emma Thompson, Rowan Atkinson, Colin Firth.

 „Vestuvių dainininkas“ (angl. "The Wedding Singer")

Vestuvių dainininką Robį asmeniniame gyvenime lydi nesėkmės. Netgi jo išrinktoji paliko vyruką prie altoriaus. Nesiseka ir Džiulei, kuri vestuvėse dirba patarnautoja. Tačiau merginos išrinktasis yra pasipūtėlis, kuriam merginos reikia tik... Tada Robis ir Džulija prisimena, kad tikroji laimė gali būti arčiau, nei jie ieškojo.

Vaidina Drew Barrymore, Christine Taylor, Adam Sandler.

 „Reičel išteka“ (angl. "Rachel Getting Married")

Reičel sesuo ruošiasi vedyboms, o jų praleisti negalėjo ir pati Reičel, kuri sugrįžusi į gimtuosius namus įneša ne mažą sumaištį visame kame.

Čia aktorė Anne Hathaway įkūnija ekscentrišką egoistę, kuri „draugauja“ su alkoholiu ir narkotikais.

Už šį vaidmenį Anne Hathaway buvo nominuota savo pirmajam „Oskarui“.

 „Vedybų planuotoja“ (angl "The wedding planner")

 Ne toks jau ir lengvas tos vestuvių planuotojos darbas. O kai dar netikėtai ir į jos gyvenimą įsiveržia meilė... Filme atlikėja Jennifer Lopez vaidina ambicingą San Francisko vedybų planuotoją, kuri dirba tik su turtingiausiais, garsiausiais klientais. Moteris iki ausų įsimyli, kai likimas suveda ją su gydytoju Stivu (Matthew McConaughey).

„Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės“ (angl. "Four Weddings and a Funeral")

Filmas apie snobišką britą, kuris mėgsta lankytis nepažįstamų žmonių laidotuvėse ir vestuvėse.

Kartą  Čarlzas sutinka gražuolę amerikietę ir praleidžia su ja naktį. Ryte atmeta jos pasiūlymą tuoktis ir pora išsiskiria. Tačiau netrukus Čarlzas suvokia, kad pamilo merginą. Kai jis pasiryžta garsiai prisipažinti savo jausmus, sužino, kad mylimoji ruošiasi tekėti už kito.

Filmas pelnė 23 įvairias kino premijas

Vaidina Hugh Grant, Kristin Scott Thomas,  Andie MacDowell, John Hannah, Rowan Atkinson, Charlotte Coleman.

 „Mano didelės storos graikiškos vestuvės" (angl. „My Big Fat Greek Wedding")

Tai viena pelningiausių visų laikų romantinių komedijų.

Čia būsimam vyrui reikės įsipareigoti ne tik nuotakai, bet ir visai didelei graikiškai giminei. Graikiškos vestuvės vadinamos didelėmis ir storomis todėl, kad jose dalyvauja ne tik visa giminė, bet ir aplinkiniai gyventojai.

Sukurti du filmai.

„Didžiosios vestuvės“ (angl. „The Big Wedding)

Robertas De Niro ir Diane Keaton šioje romantinėje komedijoje vaidina laimingą tėvų porą. Bet tik savaitgalį ir tik todėl, kad šito paprašė jų besituokiantis įsūnis.

Linksmas pasakojimas apie šiuolaikinę amerikiečių šeimą, besistengiančią bet kokia kaina surengti savo atžalai deramas vestuves ir… visko nesugadinti.  Svarbiausia, kad visi lieka gyvi. Taip pat vaidina Susan Sarandon, Amanda Seyfried, Katherine Heigl, Robin Williams.

„Nesibaigiančios vestuvės“ (angl. „I Do, I Do, I Do“)

Architektė Džeklin jaučiasi lyg įkalinta savo vestuvių dienoje. Šią dieną ji išgyvena vis iš naujo. Gal toks ištęstas laikas - kaip tik tai, ko reikia merginai? Juk svajonių jaunikis, gydytojas Piteris, jai pasipiršo vos po penkių mėnesių pažinties, o vestuvės buvo suplanuotos per savaitę. Gal ji paskubėjo, ar tikrai teisingai nusprendė? Besikartojančios šventės sūkuryje yra vyras, kurį merginai lemta pamilti visa širdimi. Tik ar pavyks merginai jai atrasti savyje jėgų viską pakeisti?

Gero žiūrėjimo!


Straipsnio data: 2017-07-24 | amzinaitavo.lt

Amzinaitavo730 100 jpg